توضیحات آموزشی

این اپلیکیشن یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن هاست که در واقع با نصب آن بر روی کامپیوتر خود، عملا گویی فرهنگ لغت چند صد صفحه ای هم نشین ها را با خود همیشه به همراه دارید. چگونگی استفاده از این فرهنگ لغت در قالب برنامه صوتی شماره ۲۵ رادیو آیلتس به صورت مبسوط مطرح شده است. برای شنیدن این برنامه می توانید به کانال تلگرام ما به آدرس زیر بپیوندید. 

www.telegram.me/ielts_center

توضیحات فنی 

برای راحتی شما عزیزان در دانلود این اپلیکیشن که حدود ۳۰۰ مگابایت حجم دارد، آنرا فشرده نمودیم و به سه قسمت حدودا صد مگابایتی تقسیم نمودیم.

جهت استفاده از این نرم افزار که برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است، هر قسمت را جداگانه و ترجیحا با دانلود منجر دانلود نمایید و اطمینان حاصل فرمایید که هیچ قسمتی ناقص دانلود نشده باشد. سپس این سه قسمت را در یک شاخه(فولدر) کنار یکدیگر قرار داده قسمت اول آنرا اجرا نمایید و منتظر بمانید تا پکیج اصلی این نرم افزار در کنار این سه قسمت ساخته شود. پس از اینکه پکیج اصلی نرم افزار با موفقیت ساخته شد دیگر نیازی به آن سه قسمت اولیه ندارید. حال با استفاده از این پکیج ایجاد شده میتوانید این فرهنگ بسیار مفید و کاربردی را بر روی سیستم خود نصب فرمایید.

تذکر: درصورتیکه پس از اجرای قسمت اول و در حین ساخته شدن پکیج نرافزار با پیام خطا مواجه شدید، به احتمال بسیار قوی دلیل آن یکی از دو مورد زیر است:

– قسمت های دوم و سوم در کنار قسمت اول و در همان فولدر وجود ندارد.

– یک یا چند قسمت ناقص دانلود شده است.