نمونه جلسات دوره تحلیل رایتینگ

جلسه نهم ( صحیح خواندن سمپل های موجود)

[gmedia id=43]

 

جلسه دوازدهم ( استفاده از واژگان در قسمت Solution رایتینگ آیلتس)

[gmedia id=49]

بسیاری از داوطلبین آیلتس، این روزها با استفاده از کتاب های موجود به صورت خود آموز به مطالعه می پردازند، این رویه شاید برای مهارت رایتینگ چندان موثر نباشد چرا که این نیاز وجود دارد که یک مصحح به صورت سازمان یافته و دقیق به شما بازخورد لازم ارائه دهد تا اطمینان یابید که در یک مسیری صحیح قرار دارید و به بی راهه نمیروید.

ما در مرکز تخصصی آیلتس حرف اول سعی کرده ایم تا حد زیادی این معضل را با کمترین هزینه مرتفع کرده و بخصوص برای کسانی که دسترسی به کلاس و یا استادی متخصص ندارند، با پرداخت تنها ۴۰۰۰ تومان برای هر جلسه شیوه ای از آنالیز و تحلیل متن داشته باشیم که داوطلبب آزمون آیلتس بتواند، خیلی سریع مشکلات رایج،پندارهای غلط، استدلال های نادرست و مشکلاتی که عموم ما در آزمون آیلتس و در بخش رایتینگ داریم، را حل کند. و با اعتماد به نفس در آزمون شرکت کند.

به زودی با دوره چهل جلسه ای تحلیل رایتینگ در کانالی اختصاصی در تلگرام با شما همراهان همیشگی خواهیم بود که در آن هر روز یک رایتینگ تاسک ۲ (مقاله) را با صدای اساتید مرکز آیلتس حرف اول بررسی خواهیم کرد. نگاهی دقیق به رایتینگ، تصحیح و نمره دهی براساس معیارهای چهارگانه نمره دهی، و ارائه راهکار جهت بهبود نوشته ها از جمله برنامه هایی خواهد بود که در این دوره دنبال خواهیم کرد. 

نمونه های فراوانی از فایل های صوتی در کانال تلگرام حرف اول و رادیو آیلتس وجود دارد که بیانگر رویکرد و نگرش ما به آموزش تخصصی می باشد که می تواند در انتخاب این دوره به شما کمکی موثر باشد. فایل صوتی زیر مربوط به یکی از جلسات این دوره می باشد که با توجه به عمومی بودن ماهیت آن جهت شنیدن در اختیار همه کاربران و علاقه مندان قرار می گیرد. 

 

feedback-3

دوره آموزش رایتینگ آیلتس در قالب تحلیل مقالات آیلتس (تاسک دوم)
شروع دوره پنجشنبه 14بهمن ماه ساعت 21:00
کد دوره TGWFA2
میزان تخفیفثبت نام
9-10بهمن ماه
120000 تومان
25 درصد
11-12بهمن ماه
140000 تومان
12.5 درصد
13بهمن ماه
150000 تومان
6.5 درصد
14 بهمن ماه
160000 تومان
بدون تخفیف
سایر دوره های برگزارشده
TGWFA1تکمیل ظرفیت