feedback-3

دوره آموزش رایتینگ آیلتس در قالب تحلیل مقالات آیلتس (تاسک دوم)
شروع دوره پنجشنبه 23 دیماه ساعت 21:00
کد دوره TGWFA1
میزان تخفیفثبت نام
18-19 دیماه
25 درصدمهلت تمام شد
20-21 دیماه
12.5 درصدمهلت تمام شد
22 دیماه
6.5 درصدمهلت تمام شد
23 دیماه
بدون تخفیفمهلت تمام شد

بسیاری از داوطلبین آیلتس، این روزها با استفاده از کتاب های موجود به صورت خود آموز به مطالعه می پردازند، این رویه شاید برای مهارت رایتینگ چندان موثر نباشد چرا که این نیاز وجود دارد که یک مصحح به صورت سازمان یافته و دقیق به شما بازخورد لازم ارائه دهد تا اطمینان یابید که در یک مسیری صحیح قرار دارید و به بی راهه نمیروید.

ما در مرکز تخصصی آیلتس حرف اول سعی کرده ایم تا حد زیادی این معضل را با کمترین هزینه مرتفع کرده و بخصوص برای کسانی که دسترسی به کلاس و یا استادی متخصص ندارند، با پرداخت تنها ۴۰۰۰ تومان برای هر جلسه شیوه ای از آنالیز و تحلیل متن داشته باشیم که داوطلبب آزمون آیلتس بتواند، خیلی سریع مشکلات رایج،
پندارهای غلط، استدلال های نادرست و مشکلاتی که عموم ما در آزمون آیلتس و در بخش رایتینگ داریم، را حل کند. و با اعتماد به نفس در آزمون شرکت کند.

به زودی با دوره چهل جلسه ای تحلیل رایتینگ در کانالی اختصاصی در تلگرام با شما همراهان همیشگی خواهیم بود که در آن هر روز یک رایتینگ تاسک ۲ (مقاله) را با صدای اساتید مرکز آیلتس حرف اول بررسی خواهیم کرد. نگاهی دقیق به رایتینگ، تصحیح و نمره دهی براساس معیارهای چهارگانه نمره دهی، و ارائه راهکار جهت بهبود نوشته ها از جمله برنامه هایی خواهد بود که در این دوره دنبال خواهیم کرد. 

نمونه های فراوانی از فایل های صوتی در کانال تلگرام حرف اول و رادیو آیلتس وجود دارد که بیانگر رویکرد و نگرش ما به آموزش تخصصی می باشد که می تواند در انتخاب این دوره به شما کمکی موثر باشد.