این سری کتاب که در۳ سطح مقدماتی (زرد)، متوسطه (نارنجی) و قرمز (پیشرفته) توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد منتشر شده است منبعی است بسیار عالی برای داوطلبین آزمون آیلتس که بتوانند دایره واژگان خود را به طور مناسبی افزایش دهند.

هر کدام از کتاب های این مجموعه به صورت موضوعی تدوین شده است. به عنوان مثال، واژگان مرتبط با موضوع خانه و محل سکونت در یک بخش از این کتاب آمده است. هر سطح در برگیرنده موضوعات متنوعی است که ممکن است بعضی از موضوعات در سطوح بالاتر اما با واژگانی مشکل تر تکرار شوند. یکی از ویژگی های مثبت این سری، وجود نرم افزاری بسیار منسجم برای هر سطح می باشد که در قالب تمرین هایی بسیار متنوع و مفید به صورت شنیداری، نوشتاری و خواندنی استفاده کننده را بدون خستگی درگیر زبان می کند.

هنگامی که به زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس دارند این مجموعه به خصوص سطح مقدماتی را با تاکید معرفی می کنیم، بسیاری از این عزیزان فکر می کنند که مطالعه این سطح اتلاف وقت است و بهتر است که از سطوح بالاتر شروع کنند. استدلال ما در قانع کردن این عزیزان این است هر واژه دارای جنبه های متفاوتی است که اشراف بر آنها ضامن موفقیت در آزمون می باشد. به عبارت دیگر، هر کلمه دارای تلفظ، معنا، املا و… است که باید تمامی این جنبه ها را فرا گرفت. به عنوان مثال، ممکن است معنای یک واژه را به خوبی بدانید، اما تلفظ آن را ندانید. این بدان معنا ست که می توانید از این واژه فقط در مهارت خواندن استفاده کنید و نمی توانید از آن در مصاحبه آیلتس استفاده کنید. اگر املای این کلمه را ندانید، در قسمت شنیداری هم نمی توانید از آن برای تکمیل سوالات جای خالی استفاده کنید.

کلام آخر اینکه اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس دارید مطالعه این مجموعه بخصوص سطح مقدماتی را به شما توصیه می کنیم.

لینک دانلود سطح مقدماتی

 لینک دانلود نرم افزار سطح مقدماتی 

لینک دانلود سطح متوسطه

لینک دانلود نرم افزار سطح متوسطه

لینک دانلود سطح پیشرفته

لینک دانلود نرم افزار سطح پیشرفته