اگر شما هم شک دارید که از دو جمله زیر کدامیک را به عنوان جمله درست انتخاب کنید، مطمئنا کتابی که در این نوشته معرفی می گردد یکی از کتابهایی خواهد بود که باید در کتابخانه خود داشته باشید.

.The birth rate has reduced over the past ten years

.The birth rate has dropped over the past ten years

کتاب اشتباهات رایج در آیلتس که در دو سطح متوسطه و پیشرفته توسط دانشگاه کمبریج منتشر شده است به راستی منبعی عالی است برای عزیزانی که قصد دارند نوشته ها و گفته های خود را اصلاح کنند و به قولی درست صحبت کردن و درست نوشتن را تجربه کنند.

عموما افرادی که به عنوان مثال زبان مادری شان فارسی است و قصد صحبت کردن و یا نوشتن به زبانی دیگر مثلا انگلیسی را دارند، دچار اشتباهاتی می شوند که ریشه در زبان فارسی و یا آموزش غلط در زبان انگلیسی دارند. برای بر طرف کردن چنین مشکلی پیشنهاد ما به شما تهیه این دو کتاب که مخصوص آیلتس و در دو سطح intermediate و advanced به چاپ رسیده است می باشد.

 با مطالعه دقیق این کتاب ها به راحتی می توانید نمره خود را در دو بخش نوشتاری و مصاحبه آیلتس  به خصوص در قسمت نوشتاری افزایش دهید.

هر کتاب دارای ۶۰ صفحه مطلب و چندین صفحه پاسخ به سوالهای مطرح شده در هر درس می باشد که در قالب ۳۰ موضوع به شکلی بسیار ساده و با استفاده از تمرین داده شده است. ضمنا کتاب دارای پاسخ نامه برای تمرین ها می باشد. این سری از کتاب ها، خوشبختانه هم در قالب فایل های قابل دانلود و هم به صورت چاپ شده در بازار ایران وجود دارد.

لینک دانلود سطح متوسطه